Hakkımızda

Tektaş Mühendislik 1981 yılında Tektaş Müh. ve Müş. adıyla kurulmuştur. 2005 yılında İnş. Yük. Müh. Hakan Çatalkaya tarafından, Tektaş Müh. ve Müş. Yap. San. Tic. Ltd. Şti olarak faaliyet göstermeye devam etmiştir. 2013 yılından itibaren Tektaş şirketler topluluğu altında faaliyet göstermektedir.

30 yılı aşan mühendislik geçmişimizle projeye özgü, mühendislik çözüm ve uygulamaları ile hizmet vermektedir. Geçmiş yıllardan elde edilen deneyimler doğrultusunda, teknolojik gelişmeler takip edilerek, yurtiçi ve yurtdışıda özgün projeler içerisinde, uzman kadrosu ile  yer almaktadır. Tektaş Mühendislik, Türkiye’ de İlk ve Tek  Ecce ( European Council Of Civil Engineers) Üyesidir.

Tektaş Mühendislik, Kentsel Dönüşüm kapsamında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye Genelinde Yetkili Kuruluşudur.  6306 sayili afet riski altındaki alanların  dönüştürülmesi  kanunu kapsamında kentsel dönüşüm danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

Deprem Risk Raporu

Deprem Dayanıklılık Raporu

Bina Güçlendirme

Hizmetleri

Kentsel Dönüşüm Alanları

Bina Ortak Karar Protokolü

Kentsel Dönüşüm Kanunu

Son Depremler

Deprem Testi ve Deprem Raporu Kentsel Dönüşüm Sistemi ve Müteahhitlik Kentsel Dönüşüm Kredisi Teknik Müşavirlik Hizmetleri  Kentsel Dönüşüm Hizmetleri